Květen 2011

Akademie 2011

29. května 2011 v 11:08
Akademie.
V úterý 24. května prožily děti školní družiny v Luhu báječné odpoledne.
Na tento den si připravily zábavný program, který s nadšením nacvičovaly samy i pod vedením svých vychovatelek. A bylo se na co dívat.
Během akademie jsme měli možnost shlédnout tance různých žánrů - lidové, country, hip hop a aerobic. Vzorně připravené kostýmy podtrhly každé vystoupení. Nechyběl zpěv sólový i skupinový, básničky, hra na flétny, piano, housle a kytaru. Všichni vystupující za své dovednosti sklízeli od publika velký potlesk. Akademii děti ukončily společným zpěvem i s diváky.
Zábavný program byl pro všechny přítomné, k nimž patřili spolužáci, paní vychovatelky, paní učitelky i rodiče opravdu příjemnou podívanou.


Řád zlaté vařečky

23. května 2011 v 10:36
Soutěž o Řád zlaté vařečky.
Ve školní družině při ZŠ Luh proběhla v květnu soutěž o Řád zlaté vařečky. Svou zručnost předvedly děti 1.- 4.třídy navštěvující kroužek vaření.
Velkou fantazii a chuť ukázaly při tvorbě chlebíčků s motivy zvířátek. Použitý materiál byl velmi pestrý a chutný. Skládal se z různých druhů zeleniny, salámu, sýru, vajíček a ozdobou byla nať z petržele, pažitka a čerstvá cibulka.
Vyrobené chlebíčky lákaly k zakousnutí, proto je děti s velkou chutí snědly. Vítěz byl odměněn vařečkou s velkou mašlí a sladkým dárkem.